Get Adobe Flash player

Ból brzucha, mdłości, zmęczenie, zgaga to tylko niektóre objawy niestrawności, z którą zmaga się co trzeci z nas. Lekceważenie tych objawów może spowodować wiele poważnych chorób, ale przede wszystkim sprawi, że będziesz czuć się po prostu źle i zapomnisz o przyjemności, jaką jest jedzenie. Oto łatwo sposób, by temu zapobiec.

Mięta pieprzowa, koper włoski, rumianek, mniszek lekarski to tylko niektóre zioła, które pomogą skutecznie walczyć z niestrawnością, a cynamon, estragon, bazylia, kminek, cząber pobudzą metabolizm. Należy pamiętać jednak, by wybierać produkty w pełni naturalne. Zioła na rynku występują w postaci herbat, olejków czy kapsułek. Zanim jednak sięgniemy po jeden z tych produktów sprawdźmy czy aby na pewno kupujemy rumianek w czystej formie.

Większość oferowanych herbat ziołowych to mieszanki apteczne. Również naturalne, ale znacznie słabsze niż prawdziwe, zawierające wyłącznie jeden składnik. Terapia prawdziwym wywarem z zioła jest o wiele skuteczniejsza niż zwykłą mieszanką. Warto więc wybrać się do sklepu ze zdrową żywnością, gdzie z oferowane są produkty w czystej formie, a dodatkowo sprzedawca doradzi nam, który z nich będzie najskuteczniejszy na nasze dolegliwości.

PRZYSTANEK PO ZDROWIE

SŁOWACKIEGO 31

40-093 KATOWICE

sklep internetowy www.przystanekpozdrowie.pl

 


Copyright felix.pl © 2014. All Rights Reserved.