Get Adobe Flash player
Ceramika budowlana najwyższej jakości.

Praktyczne piękno tradycji na skomplikowane kształty to sentencja, która najtrafniej określa dachówki ceramiczne. Budulec ten jest trwały, praktyczny i ekologiczny. Polecanym przez fachowców producentem jest firma Roben Ceramika Budowlana.

Jeśli twój dom ma charakterystyczny dach o nietypowym kształcie, wybierz dachówki ceramiczne. Doskonale nadają się do dachów o różnym nachyleniu połaci dachowej. Kąt nachylenia mieści się między 30 a 60 stopniami. 

W takich budowlach najczęściej stosowane jest rozwiązanie poddasza mieszkalnego, zatem przy wyborze pokrycia dachu istotna będzie izolacja dźwiękowa. Stosując dachówki ceramiczne nie musimy instalować dodatkowych systemów wyciszających, gdyż gwarantują one doskonałe tłumienie np. dźwięku padającego deszczu.

Warto dodać, że dachówki ceramiczne nie blakną. Utrzymują one swój kolor przez wszystkie lata użytkowania. Jeśli zatem będziemy musieli wymienić fragment dachu, nie zauważymy różnicy między starymi a nowymi dachówkami. 

Ceramiczny budulec jest niezwykle praktyczny. Wymiana dachówek jest prosta i nie wymaga dużych nakładów pracy i czasu. Wystarczy zamienić pojedyncze, uszkodzone dachówki. 

Jak dowiedliśmy wyżej dachówki ceramiczne mają dużo zalet. Przez to budulec ten jest atrakcyjnym produktem na rynku budowlanym. Polecają je inwestorzy, którzy cenią klasyczny wygląd, funkcjonalność i piękno. Firmy takie, jak Roben Ceramika Budowlana, Felix Myszków polecają je swoim klientom.
    

 naturalna

miedziana
angobowana 

 rustykalna
angobowana

 

 

 

 

 

brązowa
angobowana

 tobago
glazurowana

 jesienny liść
angobowanan

 kasztanowa
angobowana
Katarzyna Matczuk


Copyright felix.pl © 2014. All Rights Reserved.